Strona stworzona z myślą o sportowcach.
Sprawdź nas: bodyworld.pl

Kasyna promocje

Wylewamy poty na siłowni! Mówi się, że najgorzej jest zacząć, potem leci z górki. Prawda jest wszak znacznie bardziej skomplikowana i nie można jej upraszczać do tak banalnego sformułowania. Ostatecznie wszystko rozbija się o naszą motywację. Możemy przecież kupić karnet, wydać na niego całkiem sporo pieniędzy, iść na trening, po czym zaledwie po jednym razie stwierdzić, że… ostatecznie to my wolimy zjeść dobrego hamburgera. Najlepiej z podwójną dawką mięsa, sera, boczkiem i licznymi innymi dodatkami, którymi zaskoczy nas ekspedientka. Wtedy cały plan legnie w gruzach, stracimy naszą inwestycję i ponownie zapuścimy brzuch. To tak jakby odpuścić promocję na http://www.kasyna-promocje.com/ , gdzie otrzymamy dla przykładu darmowe 1 500 PLN. Jak nazwać to inaczej, niż zwykła głupota? Trzeba się więc zaprzeć, mieć świadomość tego, że musimy działać. Pójść gdzieś z założeniem „nie jestem przekonany”, najczęściej skończy się spektakularną klęską. Jedynie narobicie sobie zakwasów, których przecież nie lubicie. Po co się męczyć i tracić swój cenny czas?

Jeśli zatem macie inne przemyślenia i naprawdę wam zależy, trzeba się dobrze zaopatrzyć i wierzyć w swoją motywację. Po pierwszych trzech miesiącach solidnego „zasuwania”, ze wszystkim będzie już lżej. Tkanka mięśniowa zrobi swoje, poczujecie się lepiej psychicznie i fizycznie. Zrobicie krok, po którym najczęściej działamy w kontekście siłownie machinalnie. Nie pytamy czy jest dobra pogoda albo czy salka, która nas interesuje będzie akurat wolna, po prostu wychodzicie w domu i robicie to, co do was należy. Piękne podejście, które w dłuższej perspektywie dostarcza radości, jakiej próżno szukać właściwie gdziekolwiek indziej. Uwagę na to, że inwestujecie w siebie zaczną zwracać zresztą również znajomi, druga połówka, która odczuje poprawę kondycji i siły. Jak zatem widzicie, tych plusów jest sporo, także w kontekście organizmu, który będzie zahartowany. Przyda się to szczególnie teraz, gdy dociera do nas powoli okres jesienny, niekoniecznie lubiany w Polsce.

gym

Zadziwiające jest także to, że możemy pomagać sobie sami. Rozgrzewkę wykonajcie w domu (pamiętajcie, że to równie ważne jak sam trening), a jeśli wkręciliście się wystarczająco mocno, być może dobrym rozwiązaniem byłoby kupno sprzętu także do własnego mieszkania. Często wystarczy dla przykładu popularny Atlas, który co prawda zajmuje sporo miejsca, ale jego szeroki wachlarz możliwości zapewni spektakularny wręcz sukces. Te przyrządy do ćwiczeń umożliwia bezpieczny trening różnych partii mięśni, tak jakbyście od samego początku przebywali w profesjonalnej siłowni. To doskonały pomysł dla pań, ale i panów, którzy celują w kondycję, poprawę wyglądu sylwetki czy zwiększenie i wzmocnienie masy mięśniowej. Kształtowanie rzeźby jest tym, co atlas wykonuje z nami w sposób niebywały i skuteczny. Które mięśnie wyszkolimy w szczególności? Najszersze grzbietu, piersiowe, trapezowe, posturalne, pośladków, przedramion, naramiennych, tricepsu czy także te nakierowane bezpośrednio na nogi.

Oczywiście atlas jest tylko jednym pomysłem. Można go rozbudowywać, sięgać po pozostałe narzędzia pracy, czy zwyczajnie skoncentrować się na samych wyjściach z domu. Trening pod okiem trenera jest bowiem niezastąpiony i daje nam wiele satysfakcji. Zapamiętajmy zatem, że kluczem jest tu nasze własne podejście i upór do podjętych celów. Nie można się zrażać początkowymi porażkami czy też stawać na laurach. Często najgorszym momentem jest ten, w którym osiągnęliście już spore profity, ale nie możecie przejść na kolejny poziom. Gdy go pokonacie, będziecie wielcy!

Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Blog Pure Sport
Strona stworzona z myślą o sportowcach.
Strona: http://pure-sport.pl
Email: admin@pure-sport.pl