Strona stworzona z myślą o sportowcach.
Sprawdź nas: bodyworld.pl

Chaos & Pain Cannibal Inferno – recenzja

Chaos & Pain Cannibal Inferno

 

Cannibal Inferno

 Uwaga! Niestety producent zaprzestał produkcji składu zawierające kluczowe składniki opisane w poniższej recenzji. Na dole strony umieszczamy Państwu zestawienie trzech produktów, które odwzorowują jego skład i najlepsze działanie.

Firma Chaos & Pain przebojem wchodzi na rynek Europejski, a tym samym trafia na nasz rodzimy rynek spalaczy tłuszczu. Nie ma się co oszukiwać, konkurencja wśród spalaczy jest ogromna. Produkty szumnie reklamowane na głównych stronach portali mają spalać kilogramy tkanki tłuszczowej w miesiąc albo nawet tydzień. Nie ma się co oszukiwać, takich cudów nie ma, albo są one uwarunkowane innymi czynnikami, a nie działaniem tego konkretnego „spalacza”.

Przede wszystkim musimy mieć świadomość, że siła spalaczy tłuszczu zależy od składników w nich zawartych, a nie szumnych haseł z reklam. Ich rzeczywiste działanie w głównej mierze zależy od osoby spożywającej produkt, ponieważ nawet najlepsze produkty, najmocniejsze jakie znają naukowcy może nic nie zdziałać jeżeli masz złą dietę (mówiąc wprost – jesz zbyt dużo złych rzeczy) bądź brak treningów (mówiąc wprost – zalegasz na kanapie).

Substancje zawarte w Cannibal Inferno aktywują procesy termogenezy i spalania tkanki tłuszczowej jako preferowanego źródła energii, chroniąc jednocześnie białka mięśniowe przed katabolizmem, co pozwala na uzyskanie prawidłowej rzeźby ciała z zachowaniem pełnej muskulatury.

Czym więc Cannibal Inferno będzie się wyróżniał na tym (wydaje się już ciasnym) rynku? – analiza składu

Spalacz tłuszczu firmy Chaos & Pain wyróżnia się przede wszystkim swoim bardzo mocnym składem. Aktualnie niewiele produktów (legalnych produktów) na rynku suplementów jest w stanie mu dorównać pod względem składu. Składniki zawarte w produkcie mają na celu nie tylko zwiększenie termogenezy – rozpadu adipocytów (komórek tłuszczowych) uwalniając z nich energię do krwii- ale również dodanie energii dostępnej dla mięśni przez długi czas. Według badań dostępnych na słynnym pubmed AMP Citrate pozwala na znaczne przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej i dostarczenie jej jako energii do naszego organizmu nawet na 8 godzin.

Innym szczególnie ważnym czynnikiem, charakterystycznym dla dobrych spalaczy tłuszczy jest zawartość johimbiny, która to wykazuje blokowanie receptorów alfa-2-adrenergicznych, które to odpowiedzialne są za blokowanie procesu lipazy (rozpadu tłuszczy) w newralgicznych miejscach naszego ciała. Są to głównie okolice brzucha – oponka, uda i pośladki (głównie u kobiet). Jej działanie wyjaśnialiśmy także w naszym artykule, johimbina- spalacz tłuszczu.

Kofeina jest kolejnym składnikiem Cannibal Inferno, jest ona niewątpliwie najlepiej poznanym, najpowszechniejszym składnikiem stosowanym w spalaczach. Jest ona skutecznym składnikiem przyśpieszającym spalanie tłuszczu, bezpiecznym dla każdej zdrowej dorosłej osoby. Stosowanie jej rano pozwala na pobudzenie organizmu, co z kolei sprawia, że szybciej spalamy tłuszcz. Natomiast stosowanie przed treningiem zwiększa mobilizację naszego ciała i umysłu do wykonania jeszcze dłuższego i cięższego treningu.

Evodiamina– kolejny składnik produktu, jest aktywnym alkaloidem owocu Evodia Rutaecarpa, przypisuje się mu różne właściwości, natomiast najważniejszym z nich jest zwiększenie wydzielania Ketocholamin, nasilając w ten sposób rozpad tkanki tłuszczowej, uwalniania kwasów tłuszczowych, przemianę ich w energię oraz wydalenie w postaci ciepła (termogeneza). Dodatkowo evodiamina przyśpiesza syntezę białka oraz reguluje metabolizm węglowodanów. Różne badania ukazują także jej wpływ na zwiększoną wazolidację (rozszerzenie naczyń krwionośnych) tlenku azotu, jest to prawdopodobnie spowodowane jej wpływem na poziom jonów wapnia w komórkach. Niestety mechanizm ten nie jest do końca poznany. W sporcie alkaloid ten stosowany jest często w obecności kofeiny, zielona herbatą, zielona kawą, czy też innymi substancjami, głównie charakteryzującymi się działaniem termogenicznym.

Synefryna – jest organicznym związkiem chemicznym, zawarty w owocach gorzkiej pomarańczy – to głównie z niego pozyskiwany jest na przemysłową skalę i dodawany do suplementów. Oddziałuje ona na układ współczulny, oddziaływanie na receptor beta-3 wywołuje lipolizę (rozkład tłuszczów) z równoczesnym uruchomieniem termogenezy. Jest ona naturalnym substytytem efedryny. Jest ona co raz częściej dodawana do leków i suplementów przeznaczonych dla sportowców oraz osób otyłych. Synefryna jest aktualnie bardzo popularnym składnikiem właśnie dzięki temu, że jest podobna do efedryny pod względem spalania tłuszczu, jednak wolna od negatywnych skutków przyjmowania prawdziwej efedryny.

Zielona herbata– a właściwie jej ekstrakt jest najczęściej stosowanym, naturalnym i całkowicie bezpiecznym składnikiem suplementów redukującym nadmiar tkanki tłuszczowej. Zielona herbata jest niezwykle bogata w aktywne, które mają udokumentowany silny wpływ na przyśpieszenie spoczynkowej przemiany materii. Wiele badań ukazuje że tempo spoczynkowej przemiany materii przyśpiesza nawet o 4%. Zielona herbata gwarantuje utrzymanie stale wysokiego poziomu energii bez wahań nastroju. Lekko moczopędne działanie sprawia, że jest ona także pomocna w pozbyciu się nadmiaru nieestetycznie wyglądającej wody podskórnej – częstego problemu kobiet. Dodatkowym atutem zielonej herbaty jest dezaktywacja wolnych rodników, co spowalnia starzenie się organizmu oraz chroni przed wieloma schorzeniami związanymi z czynnikami toksycznymi.

Hordenina– zwiększa lipolizę, co jest jej głównym czynnikiem, ale także hamuje pewien enzym – odpowiedzialny za rozpad dopaminy. Dopamina bierze udział w regulacji apetytu, nastroju oraz innych funkcji. Oczywiście uwagę zwraca tutaj hamowanie apetytu, czynnikiem bardzo ważnym przy odchudzaniu i pokusach związanych z ujemnym bilansem kalorycznym. Ale nie możemy zapominać również, że dobry nastrój podczas „odchudzania” jest równie istotny, gdyż większość osób nie mogąc sobie poradzić z trudami diety – która tak naprawdę oddziałuje na naszą psychikę (ponieważ tak naprawdę nasz organizm nie potrzebuje tyle pożywienia) – zaprzestaje odchudzania oraz zdrowej diety.

Cannibal Inferno skład

Uwaga! Niestety już niegdzie nie znajdziemy mocnego, starego Cannibal Inferno, który ma w składzie 4-Amino-2-Methylpentane Citrate oraz 16mg Yohimbine Bark Extract. Są to kluczowe składniki tego produktu, stanowiące o jego sile i skutecznym odchudzaniu. Aktualnie Chaos & Pain wypuściła na rynek 2 odmiany tego produktu: Cannibal Inferno oraz Cannibal Inferno Amped. Aby otrzymać skład możliwie najbardziej zbliżony do powyższego należy połączyć 3 różne produkty:

1. Chaos & Pain Cannibal Inferno

2. Brawn AMP-C

3. SNS Yohimbine HCL

Połączenie tych 3 produktów tworzy doskonały skład znanego z najmocniejszego składu starego Inferno.

Zalety Cannibal Inferno

 • jeden z kilku najmocniejszych spalaczy tkanki tłuszczowej dostępnych na rynku,
 • zwiększa spoczynkowe wydatkowanie energii,
 • przyśpiesza metabolizm,
 • wykazuje spalanie tkanki tłuszczowej w „trudnych” miejscach takich jak brzuch, uda i pośladki,
 • dodaje energii na treningu,
 • hamuje apetyt,
 • poprawia nastrój i samopoczucie,
 • wykazuje działanie pobudzające.

Najlepsze stosowanie Cannibal Inferno.

Częstym problemem ze skutecznością produktów spalających tkankę tłuszczową jest ich niewłaściwe stosowanie! Produkt Cannibal Inferno zawiera szereg składników aktywnych, które warunkują skuteczność działania zależnie od tego kiedy je przyjmujemy oraz co wcześniej spożywaliśmy! Dlatego nie ma jednej sztywnej reguły przyjmowania tego produktu. Głównymi warunkami, jakimi należy się kierować przy ustalaniu dawkowania jest pora i rodzaj treningu oraz dieta, jaką stosujemy.

Najbardziej skuteczne działanie odchudzające efekty uzyskamy, gdy trening aerobowy/interwałowy stosujemy rano po przebudzeniu (na pusty żołądek). Wówczas przed takim treningiem należy zastosować pierwszą porcję (w zależności od tolerancji jest to 1 bądź 2 kapsułki), a następna porcja (1 kapsułka) jest kilka godzin później przed głównym posiłkiem bądź przed inną aktywnością fizyczną (np. treningiem siłowym). Należy tutaj mieć także na uwadze, że przed drugą porcją dobrze jest nie spożywać węglowodanów przez co najmniej 2 godziny.

W przypadku treningów po południu, pierwszą poranną porcję (1 kapsułka) stosujemy po przebudzeniu, a śniadanie po około 30 minutach. Druga porcja (1-2 kap.) powinna być zastosowana na około 15-20 minut przed treningiem popołudniowym/wieczornym z zastrzeżeniem, że przed zastosowaniem spalacza nie spożywamy węglowodanów przez co najmniej 2 godziny. W przypadku późno wieczornego treningu, musimy mieć na uwadze, że każda porcja spalacza tłuszczu Cannibal Inferno zawiera dużą ilość kofeiny (ok 80 mg w 1 kapsułce).

1 Komentarz
 1. Polecam jako podstawowy spalacz tkanki tłuszczowej, sam stosowałem wraz z SNS Yohimbine, aby uzupełnić na maksa dawkę yohimbiny. Wraz z moją dietą (IF- okresowym głodowaniu) udało mi się odsłonić kratkę na brzuchu (trochę późna pora bo zima, ale utrzymam).
  Stosowałem w dzień treningowy z treningiem wieczornym: 1 kap. Inferno + 2 kap. sns yohimbine po przebudzeniu oraz 2 kap. inferno + 2 kap. yohimbine przed treningiem.
  W dzień treningowy z treningiem porannym (tylko aero): przed treningiem 2 kap. Inferno + 2 kap. yohimbine.
  W Dzień bez treningu po przebudzeniu 2 kap. inferno + 2 kap Yohimbine.

  Koniecznie przed przyjmowaniem nie jadłem co najmniej 2h. (węgle osłabiają yohimbine).

Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Blog Pure Sport
Strona stworzona z myślą o sportowcach.
Strona: http://pure-sport.pl
Email: admin@pure-sport.pl